Environment Indicator (4.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: URL
ne: यूआरएल

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Color
ne: रंग

en: Machine name
ne: मशीन नाम
