Environment Indicator (4.0.11) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Hostname
az: Host adı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
