Environment Indicator (4.0.12) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Configure
da: Konfigurér

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Color
da: Farve

en: Machine name
da: Internt navn

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Available actions:
da: Tilgængelige handlinger:
