Environment Indicator (4.0.14) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Background Color
ja: 背景色

en: Configure
ja: 設定

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Background color
ja: 背景色

en: Color
ja: 色

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Available actions:
ja: 有効なアクション:
