Environment Indicator (4.0.18) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Add environment
pl: Dodaj środowisko

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Environments
pl: Środowiska

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Foreground color
pl: Pierwszoplanowy kolor

en: Environment indicator
pl: Wskaźnik środowisk

en: Available actions:
pl: Dostępne akcje:

en: Current Environment
pl: Obecne środowisko

en: Environment name
pl: Nazwa środowiska

en: Environment Name
pl: Nazwa środowiska

en: The text that will be displayed on the indicator.
pl: Tekst jaki będzie wyświetlany na wskaźniku.

en: Administer environment_indicator settings
pl: Zarządzaj ustawienia modułu environment_indicator

en: Configure the environments and the colors to display.
pl: Konfiguruj środowiska i wyświetlane kolory

en: See all the environment indicators in the site.
pl: Zobacz wszystkie wskaźniki środowisk na stronie

en: Color for the indicator. Ex: #D0D0D0.
pl: Kolor wskaźnika. Np.: #D0D0D0.

en: Adds a color indicator for the different environments.
pl: Dodaje kolorowy wskaźnik dla różnych środowisk.

en: The Environment Indicator adds a coloured strip to the site informing you which environment you are currently in (Development, Staging, Production, etc.
pl: Moduł Environment Indicator dodaje kolorowy pasek na stronie informujący, na którym środowisku obecnie pracujesz (Development, Staging, Production, itd.)

en: The environment indicator switcher allows you to create a menu to switch between your environments easily.
pl: Przełącznik środowisk pozwala na łatwe przełączanie pomiędzy środowiskami za pomocą menu.

en: You will need to declare all the environments you want to switch. It is advisable that you set your environments in the switcher with the same colors that you use in every environment's settings.php.
pl: Powinno się zadeklarować wszystkie środowiska dla projektu, Zaleca się ustawienie środowisk z tym samym kolorem, który jest deklarowany w danym środowisku za pomocą pliku settings.php.

en: Modify the "environment_indicator.indicator" configuration object to control how the environment indicator is presented:
pl: Modyfikuj konfigurację obiektu "environment_indicator.indicator", by kontrolować sposób prezentacji wskaźnika:

en: A valid CSS color for the background of the indicator.
pl: Prawidłowy kolor CSS dla tła wskaźnika.

en: A valid CSS color for the text of the indicator.
pl: Prawidłowy kolor CSS dla tekstu wskaźnika.

en: Show the environment switcher.
pl: Pokaż przełącznik środowisk.

en: Opens the current page in the selected environment.
pl: Otwiera aktualną stronę w wybranym środowisku.

en: Environment Indicator Settings
pl: Ustawienia Wskaźnika Środowisk

en: Settings to configure the environment indicators.
pl: Ustawienia konfiguracji wskaźników środowisk.

en: Environment Switcher
pl: Przełącznik środowisk.

en: Environment Indicator Switcher
pl: Przełącznik środowisk

en: Environment switcher settings
pl: Ustawienia przełącznika środowisk

en: Environment indicator settings
pl: Ustawienia wskaźnika środowisk

en: Integrate with the toolbars if present
pl: Zintegruj z paskiem administracyjnym jeżeli dostępny

en: Toolbar identifier
pl: Identyfikator paska administracyjnego

en: Show a colored favicon for environment
pl: Pokaż kolorowy favicon dla środowiska

en: The hostname you want to switch to.
pl: Nazwa hosta, na który chcesz się przełączyć

en: Background color for the indicator. Ex: #0D0D0D.
pl: Kolor tła wskaźnika. Np.: #0D0D0D.

en: Saved the %label environment.
pl: Zapisano środowisko %label.

en: Environment url
pl: Adres URL środowiska

en: No environment switchers available. <a href=":link">Add environment</a>.
pl: Brak dostępnych przełączników środowisk. <a href=":link">Dodaj środowisko</a>.

en: Are you sure you want to delete the environment indicator %title?
pl: Masz pewność, że chcesz usunąć wskaźnik środowiska %title?

en: Deleting a environment will make disappear the indicator.
pl: Usunięcie środowiska spowoduje utratę wskaźnika.

en: Deleted environment %name.
pl: Usunięto środowisko %name.

en: Toolbar integration
pl: Integracja z paskiem administracyjnym

en: Select the toolbars that you want to integrate with.
pl: Wybierz pasek administracyjny do zintegrowania ze wskaźnikiem.

en: Show favicon
pl: Pokaż favicon

en: If checked, a favicon will be added with the environment colors when the indicator is shown.
pl: Jeżeli zaznaczone, do ikony fav zostanie dodany kolor danego środowiska kiedy wskaźnik jest pokazywany.
