Environment Indicator (4.0.19) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Color
ta: நிறம்
