Environment Indicator (4.0.20) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
