Environment Indicator (4.0.20) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Color
tr: Renk

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Available actions:
tr: Kullanılabilir eylemler:

en: Drupal Version
tr: Drupal Sürümü
