Environment Indicator (4.0.20) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Color
ug: رەڭ

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
