Environment Indicator (4.0.20) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Foreground color
vi: Màu cảnh gần

en: Available actions:
vi: Các thao tác hiện có:
