Environment Indicator (4.0.21) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Configure
eo: Agordu

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Color
eo: Koloro
