Environment Indicator (4.0.21) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Available actions:
jv: Aksi sing cumawis:
