Environment Indicator (4.0.21) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: Foreground color
kn: ಮುನ್ನೆಲೆ ಬಣ್ಣ
