Environment Indicator (4.0.21) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Add environment
sv: Lägg till miljö

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Available actions:
sv: Tillgängliga åtgärder:

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal
