Environment Indicator (4.0.22) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Color
bs: Boja
