Environment Indicator (4.0.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Color
el: Χρώμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Available actions:
el: Ενέργειες διαθέσιμες:
