Environment Indicator (4.0.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Toolbar
lv: Rīkjosla
