Environment Indicator (4.0.5) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Configure
nl: Instellen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Color
nl: Kleur

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Environments
nl: Omgevingen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Environment indicator
nl: Omgevingsindicator

en: Available actions:
nl: Beschikbare acties:

en: The text that will be displayed on the indicator.
nl: De tekst die wordt weergegeven op de indicator.

en: Administer environment_indicator settings
nl: Instellingen voor omgevingsindicator beheren

en: Configure the environments and the colors to display.
nl: Configureer de omgeving en de weer te geven kleuren.

en: See environment indicator
nl: Bekijk de omgevingsindicator.

en: See all the environment indicators in the site.
nl: Bekijk alle omgevingsindicatoren op de site.

en: See environment indicator for %name
nl: Bekijk de omgevingsindicator voor %name

en: Color for the indicator. Ex: #D0D0D0.
nl: Kleur voor de indicator. Bijv.: #D0D0D0.

en: Adds a color indicator for the different environments.
nl: Voegt een kleurindicator toe voor de verschillende omgevingen.

en: The Environment Indicator adds a coloured strip to the site informing you which environment you are currently in (Development, Staging, Production, etc.
nl: De omgevingsindicator voegt een gekleurde balk toe aan de site die informeert over de omgeving waarin u zich momenteel bevindt (ontwikkel, test, productie, etc.).

en: The environment indicator switcher allows you to create a menu to switch between your environments easily.
nl: De omgevingswisselaar staat u toe een menu te maken om gemakkelijk tussen uw omgevingen te schakelen.

en: You will need to declare all the environments you want to switch. It is advisable that you set your environments in the switcher with the same colors that you use in every environment's settings.php.
nl: Declareer alle omgevingen waartussen u wilt schakelen. Het is aan te raden voor de omgevingen in de wisselaar dezelfde kleuren te gebruiken die u gebruikt in de settings.php van de omgevingen.

en: Show the environment switcher.
nl: De omgevingswisselaar tonen.

en: Environment switcher
nl: Omgevingswissleaar

en: Environment switcher configuration
nl: Omgevingswisselaar-instellingen

en: Environment Switcher
nl: Omgevingswisselaar

en: Environment switcher settings
nl: Omgevingswisselaar-instellingen

en: No environment switchers available. <a href=":link">Add environment</a>.
nl: Geen omgevingswisselaars beschikbaar. <a href=":link">Omgeving toevoegen</a>.

en: The Environment Indicator adds a coloured strip to the site informing you which environment you are currently in (Development, Staging, Production, etc.)
nl: De omgevingsindicator voegt een gekleurde balk toe aan de site die informeert over de omgeving waarin u zich momenteel bevindt (ontwikkel, test, productie, etc.).

en: The Environment Indicator's visibility depends upon the permissions of the viewer. The <a href=":permissions">access environment indicator</a> permission must be enabled for a user role in order for users of that role to see the indicator.
nl: De zichtbaarheid van de omgevingsindicator hangt af van de toegangsrechten van de gebruiker. Het toegangsrecht <a href=":permissions">Bekijk omgevingsindicator</a> moet voor een van de rollen van een gebruiker zijn ingeschakeld om de indicator te kunnen zien.

en: The recommended way to add information about your release is to set the "environment_indicator.current_release" state. Use your git hooks to set the state using drush: <code>drush sset environment_indicator.current_release v1.2.44</code>
nl: De aanbevolen manier om informatie over uw release toe te voegen is het instellen van status "environment_indicator.current_release". Gebruik git hooks om de status in te stellen met gebruik van drush: <code>drush sset environment_indicator.current_release v1.2.44</code>
