Environment Indicator (4.0.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
