Environment Indicator (4.0.8) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Configure
ar: ضبط

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Color
ar: اللون

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Available actions:
ar: الإجراءات المتاحة:
