Environment Indicator (4.0.8) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Configure
be: Правіць

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Available actions:
be: Даступныя дзеянні
