Environment Indicator (8.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Configure
fi: Määrittele

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Available actions:
fi: Tarjolla olevat toiminnot:
