Environment Indicator (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Hostname
id: Nama host

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Color
id: Warna

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Available actions:
id: Tindakan yang tersedia:
