Environment Indicator (8.x-3.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Available actions:
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་བྱ་འགུལ།
