Environment Indicator (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်
