Environment Indicator (8.x-3.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Color
te: రంగు

en: Available actions:
te: అందుబాటులో ఉన్న చర్యలు:
