Environment Indicator (8.x-3.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Color
eu: Kolore

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Available actions:
eu: Ekintza erabilgarriak:
