Environment Indicator (8.x-3.6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Configure
ru: Настроить

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Color
ru: Цвет

en: Add environment
ru: Добавить окружение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Environments
ru: Окружения

en: Toolbar
ru: Панель инструментов

en: Available actions:
ru: Доступные действия:
