Environment Indicator (8.x-3.7) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Available actions:
km: សកម្មភាព​ដែល​អាច​មាន ៖
