Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta10) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
