Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Version
jv: Versi

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
