Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta7) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Version
lt: Versija

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas
