Ephoto Dam Addon (8.x-3.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Version
es: Versión

en: version
es: versión

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Name
es: Nombre

en: Url
es: URL

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Align
es: Alinear

en: Caption
es: Etiqueta

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Select
es: Seleccionar

en: Properties
es: Propiedades

en: Alternative text
es: Texto alternativo

en: Captions
es: Pies de foto
