Ephoto Dam Addon (8.x-3.10) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Version
ar: النسخة

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Url
ar: المسار

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Align
ar: المحاذاة

en: Caption
ar: شرح

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
