Ephoto Dam Addon (8.x-3.10) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Version
pt: Versão

en: version
pt: versão

en: Size
pt: Tamanho

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Name
pt: Nome

en: Url
pt: URL

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Media
pt: Mídia

en: Configuration
pt: Configurações

en: Align
pt: Alinhamento

en: Caption
pt: Legenda

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Select
pt: Selecionar

en: Properties
pt: Propriedades

en: Alternative text
pt: Texto alternativo
