Ephoto Dam Addon (8.x-3.18) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Version
kk: Нұсқа

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты
