Ephoto Dam Addon (8.x-3.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Version
te: సంచిక

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
