Ephoto Dam Addon (8.x-3.20) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Version
ne: संस्करण

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
