Ephoto Dam Addon (8.x-3.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Configuration
sl: Nastavitve
