Ephoto Dam Addon (8.x-3.9) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Version
cs: Verze

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Align
cs: Zarovnání

en: Caption
cs: Popisek

en: Select
cs: Vybrat

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Alternative text
cs: Alternativní text
