Epsilon Harmony Connector (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: Response
ta: பதில்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: View
ta: பார்

en: Region
ta: பகுதி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Method
ta: முறை

en: Canada
ta: கனடா
