Epsilon Harmony Connector (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Canada
ug: كانادا
