Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Test
fa: آزمایش

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Message
fa: پیام

en: Response
fa: پاسخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: View
fa: مشاهده

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Header
fa: سربرگ

en: Method
fa: روش

en: Canada
fa: کانادا

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Message ID
fa: شناسه پیغام
