Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Canada
ml: കാനഡ
