Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено
