Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Created
mn: Үүссэн

en: Header
mn: Толгой хэсэг
