Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Header
az: Başlıq

en: Canada
az: Kanada
