Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: Password
nl: Wachtwoord

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Header
nl: Kop

en: Method
nl: Methode

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: Request
nl: Verzoek

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Log ID
nl: Log-ID

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Message configurations
nl: Berichtinstellingen
