Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Test
af: Toets

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Header
af: Hoof

en: Method
af: Metode
