Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: Response
sv: Svar

en: Password
sv: Lösenord

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Method
sv: Metod

en: Canada
sv: Kanada

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Created on
sv: Skapad den

en: Log ID
sv: Logg ID

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
